Zespół

Na początek - mamy niewiele wspólnego z typową agencją reklamową. U nas nie wydajesz budżetu. Wspólnie będziemy tworzyć i realizować strategię, której celem jest, by Twoja firma rosła.

UnAgency to 6 specjalistów w różnych dziedzinach związanych z promocją online. 

> Przeczytaj też o tym, jak pracujemy na portalu Cyfrowi Nomadzi <

Natalia Daszykowska

Mateusz GrudzieńAutorka perswazyjnych tekstów reklamowych dla naszych klientów. Posiada duże doświadczenie w pracy dla firm z różnych branż. Fanka przemyślanych strategii marketingowych. W UnAgency odpowiada za głównie za content. Dodatkowo jest wsparciem w zakresie prowadzenia social media oraz zarządzania projektami.

Mateusz Grudzień

Mateusz GrudzieńCertyfikowany specjalista Google Ads. Od 10 lat związany z marketingiem internetowym. Od wielu lat zajmuje się kampaniami dla polskich i zagranicznych firm oraz agencji e-marketingowych. Prowadził działania promocyjne dla takich marek jak Itaka, Conrad Electronic czy Onet.pl.

Magdalena Mroczka

Magdalena Mroczka Certyfikowany Specjalista Google Ads. Specjalizuje się w kampaniach Google Search oraz Shopping. Poza Google Ads pasjonuje się także SEO. W jej portfolio można znaleźć m.in: kompleksowe audyty SEO, strategie link buildingowe oraz optymalizacje on page wykonane dla małych jak i większych klientów.

Adam Ostapiński

Adam OstapińskiZałożyciel UnAgency. Odpowiada za opracowywanie i realizację wielokanałowych strategii promocji, wdrożenia analityki i systemów reklamowych. Certyfikowany specjalista Google Ads i Microsoft Bing Ads. Na koncie ma już tysiące zrealizowanych kampanii oraz dziesiątki opracowanych i wdrożonych strategii marketingowych.

Agnieszka Ostapińska

Agnieszka OstapińskaCertyfikowana specjalistka Google Display. Odpowiada za prowadzenie kampanii banerowych, wideo, jak i zarządzanie projektami. Dodatkowo, specjalizuje się w content marketing oraz grafice wektorowej. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzaniu kampanii dla firm z różnych branż.

Wirginia Rütter

Wirginia RütterSpecjalista od reklam Facebook Ads. Odpowiada za zarządzanie i optymalizację kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie. Posiada szerokie doświadczenie w pracy z biznesami z różnych branż - od globalnych ecommerce po firmy lokalne.

Jakub Zięcina

Jakub ZięcinaDigital Consultant w UnAgency oraz Marketing Manager w CallPage z 5 letnim doświadczeniem w branży. Specjalizuje się w kompleksowych strategiach i wdrożeniach marketingowych dla B2B. Współpracował z takimi markami jak: SsangYong, Isuzu, Ricoh czy Timberland. Zafascynowany nowościami MarTech ze szczególnym naciskiem na Marketing Automation i możliwościami jakie daje jego wykorzystanie w strategiach marketingowych.