Zespół

Na początek - mamy niewiele wspólnego z typową agencją reklamową. U nas nie wydajesz budżetu. Wspólnie będziemy tworzyć i realizować strategię, której celem jest, by Twoja firma rosła.

UnAgency to 20 specjalistów w różnych dziedzinach związanych z promocją online. 

> Przeczytaj też o tym, jak pracujemy na portalu Cyfrowi Nomadzi <

W 2022 otrzymaliśmy status Google Premier Partner, czyli znaleźliśmy się w top 3% najlepszych agencji.

Google Premier Partner 2022

Kamil Danel

Kamil DanelSpecjalista od reklam Facebook Ads. Odpowiada za zarządzanie kampaniami reklamowymi na Facebooku i Instagramie. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu kampanii sprzedażowych i brandingowych dla firm z różnych branż. Dodatkowo zajmuje się projektowaniem grafiki reklamowej.

Natalia Daszykowska

Natalia DaszykowskaAutorka perswazyjnych tekstów reklamowych dla naszych klientów. Posiada duże doświadczenie w pracy dla firm z różnych branż. Fanka przemyślanych strategii marketingowych. W UnAgency odpowiada za content, kampanie reklamowe na LinkedIn i Pinterest. Dodatkowo jest wsparciem w zakresie prowadzenia social media oraz zarządzania projektami.

Mateusz Grudzień

Mateusz GrudzieńCertyfikowany specjalista Google Ads. Od 10 lat związany z marketingiem internetowym. Od wielu lat zajmuje się kampaniami dla polskich i zagranicznych firm oraz agencji e-marketingowych. Prowadził działania promocyjne dla takich marek jak Itaka, Conrad Electronic czy Onet.pl.

Marcin Kęska

Marcin KęskaSpecjalista SEO oraz Google Ads z ponad 10 letnim stażem w marketingu internetowym. Pomaga biznesom w pozyskiwaniu klientów z wyszukiwarki Google, zarówno w wynikach organicznych, jak i kampaniach płatnych. Współpracował z wieloma klientami z różnych branż. Wierzy, że dobre decyzje to takie, które opierają się o dane.

Adam Ostapiński

Adam OstapińskiZałożyciel UnAgency. Odpowiada za opracowywanie i realizację wielokanałowych strategii promocji, wdrożenia analityki i systemów reklamowych. Certyfikowany specjalista Google Ads i Microsoft Advertising. Na koncie ma już tysiące zrealizowanych kampanii oraz dziesiątki opracowanych i wdrożonych strategii marketingowych.

Agnieszka Ostapińska

Agnieszka OstapińskaCertyfikowana specjalistka Google Display. Odpowiada za prowadzenie kampanii banerowych, wideo, jak i zarządzanie projektami. Dodatkowo, specjalizuje się w content marketing, obsłudze Shoper i WooCommerce, email marketingu, działaniach reklamowych w Facebook Ads oraz grafice wektorowej. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu kampanii dla firm z różnych branż.

Justyna Sarlińska

Justyna SarlińskaGraphic Designer zajmująca się przygotowywaniem grafik dla klientów ze zróżnicowanych branż. Projektuje strony internetowe reklamy pod marketing internetowy i materiały POS. Uparta w dążeniu do perfekcji, mająca niesamowitą zdolność wsłuchiwania się w potrzeby klientów.

Joanna Strzemińska

Joanna StrzemińskaCertyfikowana specjalistka Google Display. W UnAgency odpowiada za prowadzenie kampanii w sieci reklamowej oraz za zarządzanie projektami. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i koordynowaniu kampanii reklamowych/PRowych.

Marcin Zajęcki

Marcin ZajęckiCertyfikowany specjalista Google Ads oraz Google Analytics. W UnAgency odpowiada za tworzenie, analizę i optymalizację kampanii display, wideo oraz search. Posiada również doświadczenie w realizacji kampanii reklamowych na platformie Amazon Advertising oraz w obszarze self-publishing.

Jakub Zięcina

Jakub ZięcinaDigital Consultant w UnAgency oraz Marketing Manager w CallPage z 5 letnim doświadczeniem w branży. Specjalizuje się w kompleksowych strategiach i wdrożeniach marketingowych dla B2B. Współpracował z takimi markami jak: SsangYong, Isuzu, Ricoh czy Timberland. Zafascynowany nowościami MarTech ze szczególnym naciskiem na Marketing Automation i możliwościami jakie daje jego wykorzystanie w strategiach marketingowych.