Facebook success stories

Możemy się pochwalić aż trzema success stories Facebooka w Polsce:

  • Artimento
  • Rano Zebrano
  • Takie Kwiatki

Niewiele agencji reklamowych w Polsce udało się osiągnąć coś takiego. Każda z tych firm posiada zupełnie inną specyfikę i wymagała opracowania innej strategii reklamowej. W każdym wypadku jednak byliśmy w stanie odnieść sukces.

Artimento – malowanie po numerach

E-commerce, sprzedaż na całą Polskę.

Pracę z Artimento rozpoczęliśmy na początku 2015 roku. Od ponad półtora roku wspieramy Artimento w tworzeniu strategii oraz jej realizacji w oparciu o Facebook Ads oraz Google AdWords.

W przypadku Artimento mieliśmy za zadanie od 0 stworzyć świadomość marki oraz sprawić, by kompletnie nowy produkt zaczął się sprzedawać.

Wyniki – oceńcie sami:

Rano Zebrano – wirtualny targ lokalnej żywności w Warszawie

To już ponad 3 lata, od kiedy pracujemy z Rano Zebrano. Od samego początku współtworzyliśmy strategię i realizowaliśmy działania reklamowe. Droga do sukcesu nie była łatwa, bo konkurencja nie spała i też starała się przekonać do siebie klientów.
Pracowaliśmy w oparciu o model wielokanałowej promocji, gdzie różne kanały musiały się przenikać i wzajemnie wzmacniać komunikaty. Dzięki temu byliśmy w stanie dotrzeć jak najszerzej oraz pomagać firmie nieustannie rosnąć.

Takie Kwiatki – kwiaciarnia w Krakowie i blog o kwiatach

Podobnie jak w przypadku Artimento oraz Rano Zebrano - z Takie Kwiatki działaliśmy od samego początku firmy. A nawet jeszcze wcześniej - pomagaliśmy Takim Kwiatkom zanim jeszcze z bloga zamieniły się w jedną z najbardziej rozpoznawalnych kwiaciarni w Krakowie.

Oczywiście wymienione success stories to nie tylko nasza zasługa. Wyniki da się osiągnąć tylko i wyłącznie gdy wszystkie strony się angażują: zarówno agencja jak i firma. Inaczej nie ma prawa to działać. I za to zaangażowanie chcieliśmy podziękować każdej z wymienionych firm :)

Nie ważne, czy działasz lokalnie, prowadzisz sklep e-commerce, czy eksportujesz – skontaktuj się. Znamy się na marketingu i pomożemy Ci dołączyć do najlepszych: