Firma Lokalna

Prowadzenie efektywnie działającej firmy lokalnej to nie małe wyzwanie. Na szczęście istnieje szereg dedykowanych narzędzi dla małych, działających lokalnie firm. Odpowiednie ich użycie pozwala nie tylko na uzyskanie przewagi nad konkurencją, ale przede wszystkim na znaczny wzrost świadomości wśród obecnych i potencjalnych klientów.

Tymi narzędziami są m.in. lokalizowane wyniki wyszukiwania Google oraz dedykowane formaty reklamowe dostępne tylko dla firm działających lokalnie.

Ograniczony geograficznie zakres działalności ma też swoje plusy, gdzie jednym z najważniejszych jest, że da się prowadzić efektywny marketing bez dużych nakładów finansowych.

Pakiet lokalny

Z doświadczenia wiemy, że mała, lokalnie działająca firma, rzadko kiedy może sobie pozwolić na większy wydatek na działania marketingowe. Oczywiście w marketingu "wszystko zależy", ale umówmy się - pewne ramy da się przewidzieć, dlatego też przygotowaliśmy gotowy zestaw.

Wyceniliśmy go na 1500 zł netto/mc. W jego skład wchodzą:

Prowadzenie profilu Facebook w wymiarze 2 postów miesięcznie (w tym opracowanie grafiki do postów) Reklamy Facebook Ads o wartości 200 zł netto (same wpisy to za mało, ktoś musi je zobaczyć, dlatego potrzebna jest reklama Facebooka) Reklamy Google AdWords o wartości 600 zł netto (reklamy w wynikach wyszukiwania) Obsługa księgowa importu usług reklamowych Raport miesięczny podsumowujący przeprowadzone prace Na koniec miesiąca otrzymujesz jedną fakturę i zestawienie przeprowadzonych prac.

Bezpłatnie przeprowadzimy na Twojej stronie podstawowe poprawki SEO (pod pozycjonowanie) oraz podłączymy narzędzia analityczne i reklamowe.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij "Napisz do nas" i wypełnij formularz kontaktowy.