Zanim wypełnisz formularz niżej i zlecisz nam zajęcie się promowaniem Twojej firmy, prosimy, przeczytaj kilka punktów poniżej, które pozwolą zaoszczędzić czas Tobie i nam:

Sam robię marketing i wszystko wiem lepiej
Gratulacje. Prosimy jednak, nie wypełniaj formularza poniżej. Osoby z 5, czy nawet 10 lat doświadczenia w promocji online i tak niczego sensownego nie wniosą do Twojej firmy i na pewno nie mają pojęcia, co robią oraz wiedzą mniej od Ciebie ;)

Mam 500 zł, czy coś możemy z tym zrobić?
Nie będzie to miało efektów i szkoda Twoich pieniędzy. Jeżeli nie jesteś w stanie inwestować w trybie ciągłym min 1000 zł netto/mc i to tylko na działania w skali lokalnej lub bardzo niszowej, to nie zostaniesz zauważony i nawet jak pojawią się efekty, to nie będziesz z nich zadowolony. Ani my tym bardziej, bo jesteśmy od tego, by osiągać efekty, a nie marnować środki.

A to netto, czy brutto?
Netto, zawsze. Jestesmy platnikiem VAT i rozliczamy sie wylacznie w oparciu o faktury VAT (PS “kopertą” też się nie da:).

Zróbcie tam “coś” i niech sobie działa
Jeżeli sam/sama nie włożysz wysiłku w swoją firmę to starania kogoś innego tego nie zastąpią. Marketing to ciągła praca i duże zaangażowanie zarówno po stronie agencji, jak i samej firmy. Możemy osiągnąć wiele, ale tylko, gdy obie strony będą ze sobą współpracować, dlatego bez Ciebie lub Twoich pracowników to przedsięwzięcie nie ma większego sensu.

Ma być na wczoraj!
A co robiłeś miesiąc, dwa, albo pół roku temu, że jeszcze tego nie masz? Terminy i zakres prac realizacji ustalamy i wyceniamy wspólnie, inaczej nie da się zorganizować cyklu pracy. Na pewno zależy Ci na jakości, a nie na ciągłym gaszeniu pożarów.

Nie mam pieniędzy, ale świetny pomysł. Jak zadziała i zacznę na tym zarabiać, to zapłacę. Pomożecie?
W 98% przypadków nie. Ale odezwij się, może faktycznie nadajemy na tych samych falach i damy radę robić coś wspólnie. Jeżeli się dogadamy, % udziałów za nasze zaangażowanie.